8 - 16

8 - 16

8 - 16    

8 - 16      

8 - 16

10 - 13

Nieczynne

 

Godziny otwarcia
Adres

Poniedziałek 

Wtorek          

Środa           

Czwartek       

Piątek

Sobota

Niedziela

 

Przydatne informacje
SABLO Piaski kwarcowe
ul. Chrzanowska 36
61-323 Poznań

NIP: 778 145 48 85
Gdzie jesteśmy? 

+ 48 791 56 56 53

biuro@sablo-piaski.pl

biuro@sablo-piaski.pl
+48 791 56 56 53

Piasek w workach - Poznań

Firma Sablo oferuje wysokiej jakości piasek z atestem w workach – dzięki temu możemy realizować nie tylko zamówienia hurtowe, ale i indywidualne. Mieszczą one 25 kilogramów surowca. Jeżeli jednak masz dużo większe zapotrzebowanie, możesz zakupić kruszywo w dużym, jednotonowym worku. Nie ma znaczenia, ile piasku z atestem potrzebujesz - jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie!

Jesteśmy od początku do końca odpowiedzialni za proces produkcji naszych wyrobów. Przez lata wraz z rosnącym doświadczeniem, udało nam wypracować bardzo efektywną i przynoszącą doskonałe rezultaty metodę przygotowywania piasku do sprzedaży. Jest to wieloetapowy proces, który rozpoczynamy wielokrotnym płukaniem i oczyszczaniem, a następnie frakcjowaniem, odpylaniem i suszeniem w profesjonalnej suszarni fluidalnej, co pozwala na pozbycie się zapachów.

Atestowany piasek w worku

Specyficzne parametry piasku z atestem PZH, który sprzedajemy w Poznaniu, takie jak wysoka twardość i wytrzymałość powodują, że nasz produkt jest wysoko ceniony na rynku i stosowany w różnorodnych procesach budowlanych. Zalicza się do nich przygotowywanie zapraw murarsko-tynkarskich, obsypywanie rur kanalizacyjnych, a także innych, ja na przykład budowa boisk, filtrowanie wody, aranżacja ogrodów, czy wreszcie wypełnianie akwariów oraz piaskownic.

Oferowany przez nas piasek w workach może być więc szeroko stosowany, a różne gabaryty pozwalają na zakupienie dokładnie takiej ilości, jaka będzie potrzebna. Dzięki zaawansowanej metodzie pozyskiwania możesz mieć pewność, że kupujesz kruszywo najwyższej jakości, które nadaje się zarówno do prac budowlanych, jak i jako wypełnienie piaskownicy na placu zabaw. Jeżeli nurtują Cię jakieś pytania związane bezpośrednio z produktem, procesem zakupu, czy odbiorem zamówienia – skontaktuj się z nami za pomocą e-maila lub telefonicznie, a my chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

piasek w workach poznań