Wszystkie elementy placu zabaw, które mają bezpośredni kontakt z dziećmi, powinny być dla nich bezpieczne. Dotyczy to nie tylko konstrukcji poszczególnych atrakcji, ale również piasku do piaskownicy. Jeżeli planujesz go kupić, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej poznańskiej firmy Sablo.

Oferujemy kruszywo kwarcowe w workach pakowanych po 25 kg lub w big-bagach o pojemności jednej tony. W piasku suszonym utrzymana jest jednorodność parametrów fizyko-chemicznych przy stabilnej zawartości kwarcu na poziomie przynajmniej 97%. Dzięki odpowiedniej obróbce uzyskujemy drobnoziarnisty materiał, który nie tylko idealnie nadaje się do piaskownicy i sprawia jego najmłodszym użytkownikom radość, ale jest również niezwykle bezpieczny, ze względu na posiadany atest higieniczny. Dzięki temu piasek nadaje się nie tylko do placów zabaw, ale i chociażby na boiska do siatkówki plażowej.

Zobacz nasza ofertę piasków do piaskownicy

Piasek do piaskownicy z atestem PZH

Nasz  piasek, który jest używany m.in. do piaskownic, jest wolny od drobnoustrojów chorobotwórczych. Pamiętaj, że zanieczyszczona piaskownica może być źródłem groźnych zakażeń odzwierzęcych, takich jak toksoplazmoza i toksokaroza. Szczególnie w przypadku małych dzieci ważne jest to, aby był on bezpieczny, ponieważ bardzo często jego drobinki dostają się do przewodu pokarmowego. Mając na uwadze dobro najmniejszych użytkowników, sprawdzamy nasz produkt bardzo intensywnie i dokładnie, a potwierdzeniem tego procesu jest atest PZH.

Zamów telefonicznie
Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny
Wyślij wiadomość
Gdy interesuje Cię dłuższa współpraca

Firma Sablo – piasek do piaskownicy Poznań

Gwarantujemy, że sprzedawany przez nas w Poznaniu piasek z atestem jest zawsze najwyższej jakości. Jest on przygotowywany z użyciem najlepszych metod i nowoczesnych technologii. Pomimo tego cena piasku do piaskownicy z atestem, który znajduje się w naszej ofercie, jest niezwykle konkurencyjna. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej lub złożyć zamówienie – skontaktuj się z nami już dziś!