W ofercie naszej firmy Sablo znajdziesz wysokiej jakości piasek do piaskowania – sprawdzi się zarówno do stosowania na sucho, jak i mokro. Dobrze oczyści elementy kamienne, ceglane oraz stalowe. Jest również wykorzystywany do konserwacji zabytków. Występuje w różnej granulacji – dzięki temu można dostosować jego frakcje do indywidualnych potrzeb. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak i indywidualną – piasek dostępny jest w mniejszych 25-kilogramowych workach lub większych jednotonowych.


W procesie piaskowania bardzo ważne jest, aby dobrać rodzaj ścierniwa do powierzchni, na której będzie wykorzystywane. Kupując nasz produkt, możesz mieć pewność jego wysokiej jakości – oferowany przez firmę Sablo produkt składa się w 97% z kwarcu. Pozwala to na dokładne oczyszczenie nawet trudno dostępnych rogów i zagłębień.

Wysokiej jakości piasek od Sablo

Idealnie sprawdzi się przy wykorzystywaniu metody strumieniowo-ściernej i hydropiaskowania. Do delikatniejszych powierzchni, takich jak drewno lub części samochodowe polecamy wybór piasku o drobnej strukturze. Nasze produkty zalecane są do czyszczenia:

  • konstrukcji stalowych,
  • betonu,
  • felg i karoserii samochodowych,
  • cegły,
  • murów starych obiektów.
Zamów telefonicznie
Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny
Wyślij wiadomość
Gdy interesuje Cię dłuższa współpraca

Firma Sablo od wielu lat dostarcza wysokiej jakości piasek do piaskowania na terenie Poznania. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz szeroki asortyment, który sprawi, że każdy klient będzie zadowolony z zakupu.. Nasza wykwalifikowana kadra pomoże Ci podjąć decyzję i wybrać takie ziarna, które idealnie spełnią swoje zadanie, jednocześnie nie uszkadzając piaskowanej powierzchni. Skontaktuj się z nami i odbierz produkt nawet poza godzinami otwarcia punktu.

Zobacz nasze piaski do piaskowania