8 - 16

8 - 16

8 - 16    

8 - 16      

8 - 16

10 - 13

Nieczynne

 

Godziny otwarcia
Adres

Poniedziałek 

Wtorek          

Środa           

Czwartek       

Piątek

Sobota

Niedziela

 

Przydatne informacje
SABLO Piaski kwarcowe
ul. Chrzanowska 36
61-323 Poznań

NIP: 778 145 48 85
Gdzie jesteśmy? 

+ 48 791 56 56 53

biuro@sablo-piaski.pl

biuro@sablo-piaski.pl
+48 791 56 56 53

Piasek do piaskownicy - Poznań

Wszystkie elementy placu zabaw, które mają bezpośredni kontakt z dziećmi, powinny być dla nich bezpieczne. Dotyczy to nie tylko konstrukcji poszczególnych atrakcji, ale również piasku do piaskownicy. Jeżeli planujesz go kupić, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej poznańskiej firmy Sablo.

Oferujemy kruszywo kwarcowe w workach pakowanych po 25 kg lub w big-bagach o pojemności jednej tony. W piasku suszonym utrzymana jest jednorodność parametrów fizyko-chemicznych przy stabilnej zawartości kwarcu na poziomie przynajmniej 97%. Dzięki odpowiedniej obróbce uzyskujemy drobnoziarnisty materiał, który nie tylko idealnie nadaje się do piaskownicy i sprawia jego najmłodszym użytkownikom radość, ale jest również niezwykle bezpieczny, ze względu na posiadany atest higieniczny. Dzięki temu piasek nadaje się nie tylko do placów zabaw, ale i chociażby na boiska do siatkówki plażowej.

Piasek do piaskownicy z atestem Poznań

Nasz  piasek, który jest używany m.in. do piaskownic, jest wolny od drobnoustrojów chorobotwórczych. Pamiętaj, że zanieczyszczona piaskownica może być źródłem groźnych zakażeń odzwierzęcych, takich jak toksoplazmoza i toksokaroza. Szczególnie w przypadku małych dzieci ważne jest to, aby był on bezpieczny, ponieważ bardzo często jego drobinki dostają się do przewodu pokarmowego. Mając na uwadze dobro najmniejszych użytkowników, sprawdzamy nasz produkt bardzo intensywnie i dokładnie, a potwierdzeniem tego procesu jest atest PZH.

Firma Sablo – piasek do piaskownicy Poznań

Gwarantujemy, że sprzedawany przez nas w Poznaniu piasek z atestem jest zawsze najwyższej jakości. Jest on przygotowywany z użyciem najlepszych metod i nowoczesnych technologii. Pomimo tego cena piasku do piaskownicy z atestem, który znajduje się w naszej ofercie, jest niezwykle konkurencyjna. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej lub złożyć zamówienie – skontaktuj się z nami już dziś!

Piasek do piaskownicy Poznań