8 - 16

8 - 16

8 - 16    

8 - 16      

8 - 16

10 - 13

Nieczynne

 

Godziny otwarcia
Adres

Poniedziałek 

Wtorek          

Środa           

Czwartek       

Piątek

Sobota

Niedziela

 

Przydatne informacje
SABLO Piaski kwarcowe
ul. Chrzanowska 36
61-323 Poznań

NIP: 778 145 48 85
Gdzie jesteśmy? 

+ 48 791 56 56 53

biuro@sablo-piaski.pl

biuro@sablo-piaski.pl
+48 791 56 56 53

Piasek do piaskowania - Poznań

W ofercie naszej firmy Sablo znajdziesz wysokiej jakości piasek do piaskowania – sprawdzi się zarówno do stosowania na sucho, jak i mokro. Dobrze oczyści elementy kamienne, ceglane oraz stalowe. Jest również wykorzystywany do konserwacji zabytków. Występuje w różnej granulacji – dzięki temu można dostosować jego frakcje do indywidualnych potrzeb. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak i indywidualną – piasek dostępny jest w mniejszych 25-kilogramowych workach lub większych jednotonowych.


W procesie piaskowania bardzo ważne jest, aby dobrać rodzaj ścierniwa do powierzchni, na której będzie wykorzystywane. Kupując nasz produkt, możesz mieć pewność jego wysokiej jakości – oferowany przez firmę Sablo produkt składa się w 97% z kwarcu. Pozwala to na dokładne oczyszczenie nawet trudno dostępnych rogów i zagłębień.

Wysokiej jakości produkt od Sablo

Idealnie sprawdzi się przy wykorzystywaniu metody strumieniowo-ściernej i hydropiaskowania. Do delikatniejszych powierzchni, takich jak drewno lub części samochodowe polecamy wybór piasku o drobnej strukturze. Nasze produkty zalecane są do czyszczenia:

  • konstrukcji stalowych,
  • betonu,
  • felg i karoserii samochodowych,
  • cegły,

murów starych obiektów.

Firma Sablo od wielu lat dostarcza wysokiej jakości piasek do piaskowania na terenie Poznania. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz szeroki asortyment, który sprawi, że każdy klient będzie zadowolony z zakupu.. Nasza wykwalifikowana kadra pomoże Ci podjąć decyzję i wybrać takie ziarna, które idealnie spełnią swoje zadanie, jednocześnie nie uszkadzając piaskowanej powierzchni. Skontaktuj się z nami i odbierz produkt nawet poza godzinami otwarcia punktu

piasek do piaskowania Poznań