8 - 16

8 - 16

8 - 16    

8 - 16      

8 - 16

10 - 13

Nieczynne

 

Godziny otwarcia
Adres

Poniedziałek 

Wtorek          

Środa           

Czwartek       

Piątek

Sobota

Niedziela

 

Przydatne informacje
SABLO Piaski kwarcowe
ul. Chrzanowska 36
61-323 Poznań

NIP: 778 145 48 85
Gdzie jesteśmy? 

+ 48 791 56 56 53

biuro@sablo-piaski.pl

biuro@sablo-piaski.pl
+48 791 56 56 53

Piasek Poznań - Sprzedaż

Doświadczona firma Sablo od lat zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju piasku – w naszej ofercie znajdziesz go w formie do piaskowania, do wypełniania piaskownicy oraz wiele innych zastosowań, jak produkcja suchych mieszanek, wykonywanie powierzchni żywicznych, a także przygotowywanie zapraw budowlanych. Stawiamy wyłącznie na najlepszej klasy materiały. O wysokiej jakości naszych produktów świadczy wyjątkowo niska wilgotność kruszywa.

Oferowane przez nas kruszywo posiada atesty PZH, dzięki którym możesz mieć pewność, że zamówiony u nas piasek jest jedną z najlepszych, dostępnych na rynku opcji. Posiadamy różne frakcje drobnego, średniego i grubego piasku w opakowaniach, które spełnią oczekiwania zarówno klienta indywidualnego, jak i hurtowego. Udogodnieniem jest również możliwość odebrania zamówionego kruszywa poza godzinami pracy naszego biura – taka elastyczność pozwala na jeszcze wygodniejsze i szybsze dokonanie transakcji.

Piasek Poznań - Cena

W firmie Sablo ceny za kruszywo są niezwykle konkurencyjne. Oferujemy najwyższej jakości piasek, w którym zawartość kwarcu wynosi powyżej 97%. Koszt zakupu materiału w naszej poznańskiej firmie jest uzależniony od wielkości zamówienia oraz rodzaju kruszywa – koszt piasku do piaskowania różni się od tego, jaki należy ponieść za inne rodzaje produktów. Dużą zaletą naszej samodzielne jest samodzielne suszenie, frakcjowanie i przygotowywanie do sprzedaży – dzięki temu możemy zaproponować jeszcze przystępniejsze stawki.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Sablo działa na polskim rynku już od kilku lat. Na bieżąco monitorujemy potrzeby klientów, dopasowując swoją ofertę do ich indywidualnych oczekiwań i wymagań. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do konsumentów prywatnych, jak i przedsiębiorców, a także instytucji publicznych.

Wielkość zamówienia nie ma większego znaczenia. Możesz u nas zaopatrzyć się w dowolną partię artykułów. Szanujemy Twój czas, dlatego masz pewność, że zakupiony materiał zostanie dostarczony do punktu sprzedaży w umówionym terminie. Będziesz mógł go odebrać osobiście w dogodnym dla siebie czasie, także przed otwarciem biura lub po jego zamknięciu, jak również w święta i weekendy.

Sprzedajemy wyłącznie najwyższej jakości piasek z zawartością kwarcu oscylującą na poziomie powyżej 97%. Ziarno ma sferyczny kształt, wydobywane jest spod lustra wody. Zajmujemy się samodzielnie obróbką tworzywa, zrealizowaną przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Poddajemy je wielokrotnemu płukaniu, oczyszczaniu przez hydrocyklony oraz frakcjonowaniu i odpylaniu. Po osuszeniu wilgotność produktu nie przekracza 0.2%. Nie wydziela on też żadnego zapachu.

Sprzedawany piasek ma atest PZH. Artykuł wyróżnia się twardością oraz wytrzymałością. Świetnie sprawdza się jako materiał budowlany. Można z niego przygotować np. zaprawę murarsko-tynkarską, doskonale nadaje się też do obsypywania rur kanalizacyjnych oraz do filtrowania wody i wypełniania akwariów, piaskownic, a także kuwet dla zwierząt domowych. W naszym sklepie zaopatrzysz się także w wysokiej jakości artykuły do piaskowania m.in. cegieł, felg i karoserii samochodowych, konstrukcji stalowych oraz elewacji zabytkowych obiektów budowlanych.

Towar sprzedajemy w workach o różnych gabarytach. Dzięki temu masz gwarancję zakupu dokładnie takiej ilości produktu, jaka jest Ci potrzebna do wykonania danego zadania.

Pracownicy firmy Sablo to wykwalifikowane osoby, które z powodzeniem doradzą, jaka frakcja i rodzaj kruszywa sprawdzi się najlepiej. Jeżeli szukasz godnej zaufania firmy, która nie tylko gwarantuje wysokiej jakości produkt, ale również satysfakcjonującą cenę oraz obsługę klienta – skontaktuj się z nami już dziś! Możesz to uczynić telefonicznie lub mailowo. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z naszej oferty!

piasek poznań sprzedaż