Gdzie jesteśmy? 

+ 48 791 56 56 53

biuro@sablo-piaski.pl

biuro@sablo-piaski.pl
+48 791 56 56 53

Piasek Poznań - Sprzedaż

Doświadczona firma Sablo od lat zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju piasku – w naszej ofercie znajdziesz go w formie do piaskowania, do wypełniania piaskownicy oraz wiele innych zastosowań, jak produkcja suchych mieszanek, wykonywanie powierzchni żywicznych, a także przygotowywanie zapraw budowlanych. Stawiamy wyłącznie na najlepszej klasy materiały. O wysokiej jakości naszych produktów świadczy wyjątkowo niska wilgotność kruszywa.

Oferowane przez nas kruszywo posiada atesty PZH, dzięki którym możesz mieć pewność, że zamówiony u nas piasek jest jedną z najlepszych, dostępnych na rynku opcji. Posiadamy różne frakcje drobnego, średniego i grubego piasku w opakowaniach, które spełnią oczekiwania zarówno klienta indywidualnego, jak i hurtowego. Udogodnieniem jest również możliwość odebrania zamówionego kruszywa poza godzinami pracy naszego biura – taka elastyczność pozwala na jeszcze wygodniejsze i szybsze dokonanie transakcji.

Piasek Poznań - Cena

W firmie Sablo ceny za kruszywo są niezwykle konkurencyjne. Oferujemy najwyższej jakości piasek, w którym zawartość kwarcu wynosi powyżej 97%. Koszt zakupu materiału w naszej poznańskiej firmie jest uzależniony od wielkości zamówienia oraz rodzaju kruszywa – koszt piasku do piaskowania różni się od tego, jaki należy ponieść za inne rodzaje produktów. Dużą zaletą naszej samodzielne jest samodzielne suszenie, frakcjowanie i przygotowywanie do sprzedaży – dzięki temu możemy zaproponować jeszcze przystępniejsze stawki.

Pracownicy firmy Sablo to wykwalifikowane osoby, które z powodzeniem doradzą, jaka frakcja i rodzaj kruszywa sprawdzi się najlepiej. Jeżeli szukasz godnej zaufania firmy, która nie tylko gwarantuje wysokiej jakości produkt, ale również satysfakcjonującą cenę oraz obsługę klienta – skontaktuj się z nami już dziś!

piasek poznań sprzedaż

8.00 - 17.00 

8.00 - 17.00

8.00 - 17.00        

8.00 - 17.00       

8.00 - 17.00

8.00 - 13.00

Nieczynne

 

Godziny otwarcia
Adres

Poniedziałek 

Wtorek          

Środa           

Czwartek       

Piątek

Sobota

Niedziela

 

Przydatne informacje
SABLO Piaski kwarcowe
ul. Gospodarska 14F
61-313 Poznań

NIP: 778 145 48 85